Co od nás dostanete

 

 • předsvatební schůzku, kde probereme plán svatby, vaše přání a představy
 • fotografie v digitální podobě ve formátu JPG ve vysokém rozlišení
 • vše v barevné i černobílé variantě
 • zálohu všech fotografií po dobu až 3 let. V případě, že byste o fotky nedopatřením přišli.
 • přístup k vlastní webové prezentaci na 3 měsíce od odevzdání fotografií. Bude pro vás zřízena soukromá galerie. Přátelům pak jednoduše pošlete odkaz s heslem a nemusíte nic složitě nahrávat.
 • Svatební fotografie dodáváme nejpozději do 6 týdnů.

Naše zásady

 

 • pracujeme ve dvou
 • řádně sepíšeme smlouvu o poskytnutí fotografických služeb
 • všechny odevzdávané fotografie projdou procesem úprav
 • neupravované fotografie neodevzdáváme
 • rezervace termínu je platná až po podpisu smlouvy a úhrady zálohy
 • celou dobu se snažíme o co nejpohodovější průběh focení i celé svatby, abyste měli nejenom jedinečné fotky, ale i krásný zážitek

Ceník služeb svatebního fotografa

 

Svatby dokáží být hodně stresující, proto se snažíme, abychom vás ještě více nezatěžovali uvažováním o svatebním fotografovi. Ve všech našich balíčcích dostanete vaše svatební fotografie v digitální podobě ve vysokém rozlišení, všechny v barevném i černobílém zpracování bez vodoznaků. Nemusíte se bát, jestli jsou fotografie dost velké na to, abyste si z nich mohli udělat například plátno na zeď nebo metrovou fotku, všechny jsou námi ručně zpracované a připravené k tisku.

Pro podrobnější informace nás prosíme kontaktujte přes následující formulář nebo nám zavolejte 739 648 914.

Zajímá vás focení portrétů nebo focení pro komerční účely? Napište nám třeba formulářem dole v zápatí.

CHTĚLI BYSTE NÁS MÍT NA SVÉ SVATBĚ?

Ověřte si snadno volný termín

Datum svatby:

Můžete nám zanechat vzkaz:

* označená pole jsou povinná.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (více informací zde.)

Doplňkové služby:

fotokniha

Fotokniha

Zná to každý. Přinesete rodině ukázat vyvolané fotky a po klasickém kolečku se vám vrátí ulepené a „ohmatané“. Tento problém s fotoknihou nemusíte řešit. Dostanete své svatební fotky v báječné kvalitě a praktickém formátu.

onlinegalerie

Webové svatební fotoalbum

Vytvořte si své vlastní webové svatební fotoalbum, které pak svým přátelům pošlete online. Zvolíte si fotky, které se vám líbí nejvíc, přidáte k nim popisek a fotoalbum je na světě. Nemusíte fotky složitě nahrávat na Facebook a následně řešit, že je uvidí všichni. Do klientské sekce se dostane jen ten, kdo zná heslo.

zaloha

Zálohování fotografií

„Odešel“ vám někdy počítač? Pokud nikoli, jste šťastlivci. Pokud ano, znáte ten nepopsatelný pocit běznaděje. Umocněný navíc tím, že nemáte vše zálohováno. U nás můžete mít online uloženy vaše fotografie až 3 roky. Kdykoli si je můžete stáhnout, případně poslat odkaz ke stažení své rodině či známým.

Dárkové vouchery

Chcete udělat radost svým blízkým? Darujte jim focení portrétu, jejich miminka nebo klidně i svatby. Záleží jenom na vás. Věnujte hodnotnou vzpomínku, která jen tak nevybledne.

Voucher je vytištěný na ručně vyráběném papíře v dárkové obálce. Uplatnit ho lze do půl roku od nákupu a je přenosný. Hodnotu si určíte sami.

voucher

Chci voucher