O nás

Svatební fotograf Jindřich Nejedlý

Jindřich

Neustálý hledač světla, krásy, emocí a příběhů, tak bych popsal sám sebe. Miluji světlo a snažím se díky němu vytvářet nádherné nezaměnitelné fotografie. Ve svatební den plynule přecházím mezi reportážní fotkou, portrétem, fashion pohledem a produktovou fotografí, protože každá situace si žádá jiný přístup. Chci, abyste z výsledku měli radost vy, vaši rodiče, prarodiče i kamarádi. Snažím se vyhýbat módním trendům, aby byla fotografie nadčasová jak obsahem, tak zpracováním. Jako svatební fotograf cítím jako povinnost vám poskytnou 100% zážitek, a proto se snažím vyhýbat kompromisům. Možnost zachytit pro vás nadčasové fotografie mám totiž jen jednou.

Svatební fotograf Veronika Photo Nejedlí

Veronika

Sama sebe považuji za kreativce – kreslím, maluji, modeluji, ale ze všeho nejraději fotím! A skrze svatby mohu hodně mých koníčků spojit v jeden celek. Baví mě všechno to veselení, poznávání nových skvělých lidí, cestování do všech romantických koutů naší malé zemičky i zahraničí. Co se mi ale na svatebním dni líbí nejvíc, jsou emoce, které kolem sebe pozoruji a, přiznávám se, s vámi prožívám. A o tom svatby jsou, o zamilovaných, veselých, upřímných, rodinných okamžicích, které pro Vás ráda zachytím. Navíc díky k mému blízkému vzahu k dětem mě často uvidíte, jak se za foťákem nebojím dělat blbosti, abych zvěčnila úsměvy i vašich ratolestí.

Svatební fotograf Pavla Nejedlá

Pavla

Během několika let ve svatebně fotografickém oboru jsem si uvědomila, jak důležitý je kompletní zážitek z celého focení, od prvních okamžiků při mailové komunikaci až po předávání svatebních alb, focení samotné je totiž jen jedna část celého soukolí. Vzhledem k rozrůstající se rodině a potřebě věnovat se dětem jsem se rozhodla přestat fotit a soustředit se právě na tyto věci okolo, které mi dovolí se věnovat více rodině i práci zároveň. Dohlížení na zpracování fotografií a kontrola výsledných produktů je tedy to, na co se momentálně zaměřuji. Chci, abyste vždy dostali perfektní a jedinečný výsledek, který vám bude připomínat svatební den ve všech svých detailech.

Čím fotíme

Profesionální fotoateliér v Brně

Co tvoří naši výstroj? Jakožto profesionální fotografové nechodíme nalehko a na svatební pole kráčíme vybaveni v plné zbroji. V boji o jedinečné snímky se spoléháme převážně na techniku značky Nikon. Zatím nás nezklamala.

Používáme výhradně fullframová těla a objektivy kombinujeme jak pevná skla, tak zoomy. V batohu u nás najdete i sadu blesků, stativy a různé další doplňky, po nichž sáhneme dle potřeby (například kapesníčky, které pohotově nabídneme dojaté mamince nevěsty). Boj je neúprosný a svatební scenérie kouzelná.

My však fotíme za každých situací. Kvalitní technika nám dovoluje pohybovat se s lehkostí a plně se soustředit na focení samotné.

Nikdy neposíláme neupravené fotky

Pro úpravu svatebních fotek používáme profesionální grafický nástroj Adobe Photoshop

Pro úpravu svatebních fotek používáme profesionální nástroj Adobe Photoshop Lightroom CC

Naše jedinečné svatební fotografie vznikají díky technice značky Nikon

Od začátku se držíme jedné zásady: Nedostanete od nás neupravené fotky. Kvalitní fotografii musíte dobře vyfotit, k čemuž nám slouží poctivá technika. Tím to ale zdaleka nekončí. Digitální „syrové“ snímky, které vyfotíte, je potřeba podrobit následné úpravě.

V praxi to vypadá tak, že se fotograf  vrátí ze svatby, kde strávil 5 hodin, a zhruba dalších 10 hodin věnuje korekci fotek. Někdy i déle, ale výsledek rozhodně stojí za to. Snímky bez předchozí úpravy jsou pro nás s trochou nadsázky hrubý materiál. Něco podobného, jako je pro řezbáře dřevo. Má vše, co potřebujete k finálnímu výsledku, jenom je nutné ho trochu opracovat. My na rozdíl od něj nepoužíváme dláto, ale moderní nástoje zvané Photoshop a Lightroom.

Pouze upravené fotky jsou plnohodnotným výsledkem. Pouze těmi se můžete chlubit několika generacím a se slzou v oku vzpomínat, jak byla vaše svatba rozkošná.

Finální svatební fotografie po grafické úpravěSvatební fotografie před profesionální grafickou korekcí
Nefotíme pouze svatební fotografie. Podívejte se na naše portfolio nebo nahlédněte do blogu.   Portfolio Blog Ceník

Kontakty

Tel: 739 648 914

Email: kontakt@photonejedli.cz

 

Adresa ateliéru

 

Ateliér se nově nachází v Bílovicích nad Svitavou, vedle vlakového nádraží. Dostupnost z Brna autobusem nebo vlakem.

 

DO ATELIÉRU JE NUTNÉ SE OBJEDNAT TELEFONICKY NEBO MAILEM

Photo Nejedlí ateliér

Vybrali jste si nás pro svou svatbu?

Ověřte si snadno volný termín

Jak byste si přáli, abychom Vám odpověděli:

* označená pole jsou povinná.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (více informací zde.)