O nás

Svatební fotograf Jindřich Nejedlý

Jindřich

Provedu vás svatebním dnem a celým focením. Pokud budete chtít, rád k sobě vezmu i některého z mých druhých fotografů, ať už se jedná o Páju, Verču nebo další, kteří pod mým vedením zachytí ty okamžiky, u kterých být nemohu.

Jsem neustálý hledač světla, krásy, emocí a příběhů, tak bych popsal sám sebe. Miluji světlo a snažím se díky němu vytvářet nádherné nezaměnitelné fotografie. Ve svatební den plynule přecházím mezi reportážní fotkou, portrétem, fashion pohledem a produktovou fotografí, protože každá situace si žádá jiný přístup. Chci, abyste z výsledku měli radost vy, vaši rodiče, prarodiče i kamarádi. Snažím se vyhýbat módním trendům, aby byla fotografie nadčasová jak obsahem, tak zpracováním. Jako svatební fotograf cítím jako povinnost vám poskytnou 100% zážitek, a proto se snažím vyhýbat kompromisům. Možnost zachytit pro vás nadčasové fotografie mám totiž jen jednou.

Svatební fotograf Pavla Nejedlá

Pavla

Během několika let ve svatebně fotografickém oboru jsem si uvědomila, jak důležitý je kompletní zážitek z celého focení, od prvních okamžiků při mailové komunikaci až po předávání svatebních alb, focení samotné je totiž jen jedna část celého soukolí. Vzhledem k rozrůstající se rodině a potřebě věnovat se dětem jsem se rozhodla přestat fotit a soustředit se právě na tyto věci okolo, které mi dovolí se věnovat více rodině i práci zároveň. Dohlížení na zpracování fotografií a kontrola výsledných produktů je tedy to, na co se momentálně zaměřuji. Chci, abyste vždy dostali perfektní a jedinečný výsledek, který vám bude připomínat svatební den ve všech svých detailech.

Navštivte náš nový svatební web

 

Jindřich Nejedlý Svatební fotograf Praha Brno

Reference z Facebooku

 • Iveta Zemánková
  Pája a Jindra svým přístupem, veselou a milou osobností a hlavně talentem posunuli náš svatební den zase o level výš. Jejich práce nás naprosto nadchla. Dokážou zachytit krásu okamžiku a při focení navodí příjemnou atmosféru, takže probíhá vše velmi přirozeně a zábavně. Na naší svatbě jsme je brali spíše jako přátele a ne jako fotografy. Děkujeme, díky Vám máme dokonalou památku v podobě úžasných fotek a doufáme, že se brzy zase uvidíme. Děkujeme

  Michaela Bilčíková

  Další reference na FB

  Michaela Bilčíková
 • Iveta Zemánková
  Pája a Jindra fotili naši svatbu od příprav do večera. Focení jsme se báli, ale Nejedlí nás hodili do pohody a byla to zábava, mezi hosty skvěle zapadli a dobře jsme si rozumněli:)
  Z fotek jsme nadšení, skvěle zachycují atmosféru celého dne, upravené jsou decentně a jsou originální. Celý den byl i díky nim super zážitkem! Děkujeme M+L

  Markéta Brázdová

  Další reference na FB

  Markéta Brázdová
 • Iveta Zemánková
  Jindra a Pavla jsou ve fotografii technicky i umělecky na vynikající úrovni.
  Sympatičtí na první pohled, komunikativní a skromní, stali se nám přáteli a ve svatební den jsme byli rádi, že nás doprovází. Místo svatby obhlédli předem a promysleli kompozice i časové možnosti. Atmosféru doplnili nápaditými detaily i záběry na celou scenérii. Navíc jsou dva a neopakovatelné okamžiky jim neuniknou, třeba i ze dvou úhlů pohledu. Jen hod kyticí zachytili asi na 4 fotkách .. nádhera.. Děkujeme:)

  Bára Jurová

  Další reference na FB

  Bára Jurová
 • Iveta Zemánková
  Dlouho mi trvalo přijít na to, jak tyhle dva fajn lidi ještě více pochválit a napsat něco, co tu řečeno nebylo. A pak jsem si vzpomněla, jak se mě na svatbě několik lidí nezávisle na sobě ptalo:“vy jste asi dlouho kamarádi, že…“ Tohle popisuje dokonale jejich přístup a nasazení do celodenního focení. V den svatby jsme se dohromady znali sotva pár hodin. Děkujeme za krásné zachycení našeho dne. Jste báječní!

  Marcela Fiantová

  Další reference na FB

  Marcela Fiantová
 • Iveta Zemánková
  Pája a Jindra dokumentovali náš svadobný deň a s výsledkom ich práce sme maximálne spokojní! Fotky sú nádherné, jedinečné a neopakovateľné. Sú origináni a nápadití! Nenašli sme medzi fotkami žiadnu „tuctovú“ fotku, ktorých sú svadobné portály plné. Pri fotení sme sa cítili uvolnene, fotografi vytvárajú príjemnú atmosféru. na záberoch zachytili krásne okamihy, ktoré nám ostanú v pamati na celý život. Photo Nejedlí jednoznačne doporučujeme a s ich službami sme po svadbe určite neskončili 🙂

  Iveta Zemánková

  Další reference na FB

  Iveta Zemánková
 • Lucie Pinďáková
  Tak jsme počítali, kolik jsme schopni dát dokupy superlativ, ale zjistili jsme, že i kdyby jich byla stovka, pořád by to bylo málo… fotky od Jindry a Páji nás naprosto okouzlily.. jsou úžasné, originální, naprosto skvěle zachytili atmosféru a když se na ně znovu a znovu díváme,jako bychom se vrátili zas zpátky do toho dne. Nejlepší rozhodnutí jsou prý ta, která, kdybychom měli možnost opakovaného výběru, uděláme znovu.. a my bychom rozhodně neváhali a znovu a znovu Nejedlé oslovili. Rozhodně všem doporučujeme a zaslouží si daleko více než pět hvězdiček 😉

  Lucie Pinďáková

  Další reference na FB

  Lucie Pinďáková

Nikdy neposíláme neupravené fotky

Pro úpravu svatebních fotek používáme profesionální grafický nástroj Adobe Photoshop

Pro úpravu svatebních fotek používáme profesionální nástroj Adobe Photoshop Lightroom CC

 

Od začátku se držíme jedné zásady: Nedostanete od nás neupravené fotky. Kvalitní fotografii musíte dobře vyfotit, k čemuž nám slouží poctivá technika. Tím to ale zdaleka nekončí. Digitální „syrové“ snímky, které vyfotíte, je potřeba podrobit následné úpravě.

V praxi to vypadá tak, že se fotograf  vrátí ze svatby, kde strávil 5 hodin, a zhruba dalších 10 hodin věnuje korekci fotek. Někdy i déle, ale výsledek rozhodně stojí za to. Snímky bez předchozí úpravy jsou pro nás s trochou nadsázky hrubý materiál. Něco podobného, jako je pro řezbáře dřevo. Má vše, co potřebujete k finálnímu výsledku, jenom je nutné ho trochu opracovat. My na rozdíl od něj nepoužíváme dláto, ale moderní nástoje zvané Photoshop a Lightroom.

Pouze upravené fotky jsou plnohodnotným výsledkem. Pouze těmi se můžete chlubit několika generacím a se slzou v oku vzpomínat, jak byla vaše svatba rozkošná.

Nefotíme pouze svatební fotografie. Podívejte se na naše portfolio nebo nahlédněte do blogu.   Portfolio Blog Ceník

Kontakty

Tel: 739 648 914

Email: kontakt@photonejedli.cz