S kým spolupracujeme a na koho se můžete obracet?

Pokud v zajišťování svateb nejste kovaní, tak si nejspíš párkrát lámete hlavu nad tím, kde si objednat dort, který DJ vám na svatbě zahraje nejlépe, nebo kdo vám celý den natočí. Dali jsme dohromady pár tipů na lidi, jejichž práci známe, líbí se nám a i bychom s nimi zašli kdykoliv na kafe, protože se s nimi prostě člověk cítí dobře. S klidným srdcem je doporučíme i vám.

AV Your Day

svatební koordinace

Veronika je svatební koordinátorka, která o sobě napsala: „Vím, že Váš svatební den je jedinečný a neopakovatelný, protože i můj takový byl. Proto si dovoluji nabídnout Vám moje zkušenosti a znalosti, abyste jej společně se svými blízkými prožili v klidu a pohodě bez zbytečných starostí.“ A my se v tom s ní rozhodně shodneme.

AV Your Day

Kouzelná svatba

svatební koordinace

Peťa s Andrejkou se budou starat o průběh celého dne od rána až do pozdních nočních hodin a budou s vámi třeba i ještě déle než my, což se často nevidí 🙂 A když budete chtít, připraví pro vás třeba i zábavu na celý večer.

Kouzelná svatba

Wedding DJs

svatební DJ

Mistři ve svém oboru, tihle lidi rozumnějí muzice, dokáží dostat na parket vás i vaši babičku a párty rozjednou ve velkém. Jestli chcete člověka, který bude jen nudně sedět za pultem, vyhněte se jim obloukem. Všem ostatním ale rozhodně doporučujeme.

Wedding DJs

Michaela Svobodová

svatební koordinace

Plánujete svatbu v Praze a potřebujete někoho, kdo Vám s s ní pomůže nebo zajistí komplet? Zkuste se spojit s Michaelou a zajít si s ní na kafe, sami uvidíte, že svatba může být vlastně pohodová záležitost.

WeWine

WeWine

svatební koordinace

Máte rádi jižní Moravu, víno a svatba na vinici je pro vás jako splněný sen? V tom případě si WeWine a jejich koordinaci svatby zamilujete. Svatba na klíč bez starostí a podle vašich přání, k tomu ještě slunce, nekonečné výhledy na vinice a pohodová atmosféra, co víc si přát.

WeWine

Kateřina Hrabalová

svatební vizáž

Katka se ve světě svateb pohybuje už pěkně dlouho a s líčením u ní budete rozhodně v dobrých rukou. Ráda poradí, svatební ráno zpříjemní svým kouzelným úsměvem a pokud budete chtít, klidně s vámi zůstane celý den.

Kateřina Hrabalová

WedMe

svatební inspirace

Začali jste právě plánovat svatbu a rádi byste načerpali trochu inspirace ze světa nevěst, ženichů a do detailů promyšlených svatebních dní? Zkuste mrknout na WedMe, rozhodně nebudete litovat.

WedMe

Pusu na to

svatební koordinace

Holky z Pusu na to se vám postarají o krásně ručně vyráběné dekorace, pohodovou koordinaci svatebního dne a hlavně o párty, na kterou budete vzpomínat celý život.

Pusu na to

Makronky od Hanky

svatební cukroví

Pokud chcete vyzdobit svůj candy bar, nebojte se oslovit Hanku. Její makronky a i jiné cukroví chutná fakt výborně. Sami pamatujeme, jak se po nich jenom zaprášilo.

Makronky od Hanky

Dorty od Majky

svatební dorty

U Majky vás možná nezaujmou webovky, ani klikací logo tady nenajdete, ale ty dorty…….. Nevíme, jak jednoduše popsat naše nadšení z každého kousku, který jsme měli možnost ochutnat. Jednoduše výborné. Kdybysme se brali znovu, tak neváháme ani minutu, kdo nám bude dort péct.

Svatební trio

hudba na obřad

Představte si, že vám při nasazování prstýnků a prvním polibku hraje do uší Air od Johanna Sebastiana Bacha v podání smyčcového tria? My sami jsme z toho kolikrát naměko. A když se pak spustí klasická změlka z Forresta Gumpa, tak už vytahují kapesníky všichni.

Otevřená zahrada

místo na svatbu

Místa na svatbu většinou nedoporučujeme, ale s Otevřenou zahradou uděláme výjimku. Jednoduché, krásné, hodně míst na focení, na zábavu, v centru Brna, výborně dostupné. Až si budeme chtít po pěti letech zopakovat svůj slib, bude to tam.

Otevřená zahrada