Komerční a reportážní focení

Vyfotíme pro vás akce, večírky, koncerty, rodinné oslavy, společenské události a jiné reportáže. Vše necháváme na individuální domluvě – i cenu.

Focení portrétů

Každá žena si zaslouží mít portrét, na který se bude dívat s láskou. My vám přesně takový rádi uděláme. Domluvte si s námi focení a ukážeme vám, jak dokážete být krásná. Sejít se můžeme u vás doma, v klidném přírodním prostředí, v rušných ulicích města nebo v ateliéru. Všechny fotografie jsou profesionálně upravené s detailní retuší.

Jako je každý člověk jedinečný, i každý portrét je originální a vyžaduje specifický přístup. Rádi s Vámi proto projdete Vaši představu a připravíme individuální nabídku.

Tip!

Portrétní focení u žen vyžaduje výrazné líčení, tj. takové, které byste si do práce nejspíš nezvolily. My vám zajistíme profesionální líčení i úpravu vlasů od některé z našich dlouhodobých spolupracovnic. Mohou přijet přímo na místo focení a termín s nimi domluvíme my osobně. Nemusíte tedy zařizovat nic navíc. Pokud máte svoji oblíbenou vizážistku, zeptejte se jí, zda má s fotomakeupem zkušenosti, na fotkách je rozdíl mezi běžným denním líčením a profesionálním fotomakeupem opravdu znát.

Focení zamilovaných párů, rodin a těhotenských bříšek

Chtěli byste zamilované fotky s přítelem či přítelkyní? Není problém. Nebo máte rodinu a chtěli byste fotky s vašimi dětmi nebo rostoucím těhotenským bříškem. Můžeme se domluvit na procházku přírodou, focení v industriálním prostředí, v ateliéru, kavárně, luxusním hotelu nebo třeba u vás doma. Uděláme vám fotky reprezentativní, uvolněné, neformální nebo i stylizované.

___

12 profesionálně upravených fotografií

1 hodina focení

2 800 Kč

___

18 profesionálně upravených fotografií

1,5 hodiny focení

3 400 Kč

___

25 profesionálně upravených fotografií

2 hodiny focení

4 200 Kč

Tip!

Focení miminek upřednostňujeme v jejich přirozené kráse: V oblečkách, které běžně nosí, s maminkou, s tatínkem, s hračkami nebo jenom s dudlíkem. Můžeme se sejít v ateliéru nebo za vámi přijedeme domů. Chceme totiž, abyste se vy i vaše miminko cítili v naprosté pohodě. Lze si rovněž domluvit procházku v přírodě, záleží jen na vašich preferencích. Máte-li zájem o více fotografií nebo delší dobu focení, pak se spolu domluvíme individuálně. Nebojte se zeptat.

Máte zájem o focení? Kontaktujte nás.

Email

Zpráva